سرداران بی پلاک

وصیت یک شهید: اگر برای خداست، می خواهم گمنام بمانم ...

سرداران بی پلاک

وصیت یک شهید: اگر برای خداست، می خواهم گمنام بمانم ...

مشخصات بلاگ

تماس با ما جهت روشن شدن فانوس و استفاده از برق بصورت رایگان
09124762993

هدف تشیع انگلیسی، احمق نشان دادن شیعه هست

چهارشنبه, ۲۰ اسفند ۱۳۹۳، ۰۴:۳۹ ب.ظ
آقای رحیم پور ازغدی:
باید مراقب تشیع انگلیسی که هدفش احمق نشان دادن شیعه است باشیم .
ما دو نوع عزارداری و محرم داریم :اولین روضه رسمی برای امام حسین (ع) را یزید خواند و اولین روضه حقیقی را حضرت زینب خواند؛ امروز در جامعه شیعه هم دو تیپ عزاداری و مداح داریم:  هم روضه زینبی داریم و هم روضه یزیدی.
کسانی که ترانه های لهوی را با اشعار هیئت مخلوط میکنند اینها خائنین به امام حسین هستند. برخی قلاده می بندند و صدای سگ و توله سگ در می آورند.
امروز این دست عزاداری ها را در شبکه های وهابی پخش میکنند و میگویند خوب، حال حسین عاقلتر بود یا یزید؟
چند وقت پیش دو نفر از مراجع گفتند آنچه سفارش شده دهه محرم است و اگر بخواهید دهه های دیگری درست بکنید ، عزاداری سید الشهدا تحت الشعاع قرار میگیرد؛ برخی هم آمدند گفتند "ما دهه چهارم فاطمیه را هم در اسناد پیدا کردیم و بعد دهه محسنیه و انشالله می خواهیم یک ماه عزاداری محسنیه برگزار کنیم !
این کارها باعث میشود مردم از عزاداری ها بی زار شوند.
آنهایی به حضرت امام حسین(ع) و حضرت محسن(ع) ارادت داشتند که زیر آتش و بمبهای شیمیایی، "حسین حسین"  میگفتند و شهید شدند نه یک مشت شیعه انگلیسی مفت خور که برخی از آن ها جلسه ای ٣٠ میلیون تومان (برای مداحی) میگیرند؛ این افراد تا وقتی دنیایشان تامین باشد،  "حسین حسین" شان برقرار است.
امروز شیعه انگلیسی در مشهد و قم و اصفهان و نجف مدرسه علمیه داشته و دارد لشگر طلابی راه می اندازد تا تفکر امام و انقلاب و رهبری را تا دهه های دیگر از بین ببرد.
تشیع انگلیسی به اندازه وهابیت خطرناک است.
سخنرانی پیش از خطبه های نمازجمعه ۲۳ آبان ۱۳۹۳